Generative Data Intelligence

Боротьба за титул Прем'єр-ліги

Дата:

Боротьба за титул Прем'єр-ліги як ніколи близька, оскільки вона вступає у свій фінал. «Манчестер Сіті» виграв свою останню гру в лізі, а «Арсенал» і «Ліверпуль» прагнуть відновитися після невдач у лізі. Ось короткий виклад їхніх дій.

Манчестер Сіті – Лутон Таун: 13 квітня

«Сіті» здійснив повний контроль у своїй перемозі над «Лутоном» з рахунком 5:1. Вони зареєстрували 37 ударів, 13 з яких були влучними. Перший гол у грі забив гравець «Лутона», але у свої ворота. На другій хвилині гравець "Сіті" Ерлінг Хааланд зробив акробатичний удар у голову захисника "Лутона" Дайкі Хашіока, відбивши її у ворота.

«Сіті» продовжував забивати ворота «Лутона», але не міг пробити його до 64-ї хвилини. Тут Матео Ковачич ударив з півльоту прямо в штрафну потужно та точно, зробивши рахунок 2-0. Тоді шлюзи відчинилися.

На 76-й хвилині Хааланд реалізував пенальті, а через десять хвилин Жеремі Доку танцював між двома захисниками, перш ніж ударом завдав удару третьому. Це довело рахунок до 4-1, оскільки Росс Барклі відіграв один удар для Лутона на 81-й хвилині.

Нарешті Йошко Гвардіол забив з-за меж штрафного на 93-й хвилині, довівши остаточний рахунок до 5-1.

Ліверпуль – Фулхем: 21 квітня

Ліверпуль відкрив рахунок на 32-й хвилині завдяки Тренту Александру-Арнольду. Англійський міжнародний виконав штрафний у верхній лівий кут мимо витягнутих рук Бернда Лено.

Незважаючи на те, що «Ліверпуль» контролював м’яч, «Фулхем» відіграв один удар перед свистком на перерву. Крайній захисник Тімоті Кастаньй після серії відбивних ударів вдарив м’яч у штрафну на дальню штангу, і рахунок став 1-1.

«Ліверпуль» відновив перевагу на 53-й хвилині, коли Райан Грейвенберч пробив з-за меж штрафного у правий кут воріт після того, як «Фулхем» пробив. Ліверпуль завершив свою перемогу на 72-й хвилині. Діого Жота забіг за захист Фулхема та зробив удар, який уколов рукавички Лено, а потім влетів у ворота.

Арсенал – Челсі: 23 квітня

Футбольному клубу «Арсенал» у вівторок вдалося легко подолати суперника «Челсі». Перемога з рахунком 5-0 вивела їх на вершину таблиці Прем'єр-ліги з 77 очками після 34 ігор.

Партія "канонірів" почалася на четвертій хвилині. Леандро Троссард пробив точно з лівої ноги, поцілив у ближню штангу та застав зненацька голкіпера «Челсі» Джордже Петровича.

Тоді «Арсенал» відкрив ворота у другому таймі, коли на 52-й хвилині Бен Вайт влучно пробив лівою ногою з межі шестиярдового штрафного поля повз Петровича.

Через п'ять хвилин Кай Гаверц пробив Петровича, який стрибнув у стрибку, після точного пасу від Мартіна Одегаарда. Гаверц додав свій рахунок на 65-й хвилині, коли він швидко пробив крізь море захисників на ближню штангу, залишивши себе на місці.

На 70-й хвилині стала кращим результатом цієї чудової гри Арсеналу. Ødegaard відбив пас Бену Вайту, який біжив, і той вперше відбив м’яч після удару з льоту, перекинувши Петровича в цей процес, щоб забити, можливо, найкрасивіший гол ночі. Уайт весь усміхався, обіймаючи товариша по команді Деклана Райса під час святкування, можливо, частково тому, що він точно мав намір перехрестити цей м’яч.

Дякуємо, що налаштувалися на наші репортажі про боротьбу за титул Прем’єр-ліги.

Йти в ногу з The Game Haus подальше висвітлення Прем'єр-ліги наступного тижня.

Для покриття на EsportsІ інші спортивний, обов’язково перевірте наш Головна сторінка.