Generative Data Intelligence

Лейкерс продовжують свою домінуючу гру та завершують гонку з рахунком 5-1

Дата:

Після другого вечора зустрічі «Лейкерс» були на Capitol One Arena, щоб зіткнутися з Wizards в ще одній грі, яку необхідно виграти. Вашингтон має другий найгірший результат у лізі, і Лейкерс більше не можуть дозволити собі необдуманих поразок.

Гра почалася трохи неохайно для Лейкерс, оскільки Візардс почали з рахунком 5-5 з трьох. Напад «Вашингтона» врешті-решт охолоне, дозволяючи «Лейкерс» проникнути всередину і зрештою захопити лідерство.

Ентоні Девіс зміг домінувати у фарбі на ранній стадії, виконавши рекорд кар’єри – 11 штрафних кидків у першій чверті. Він набрав приголомшливих 19 очок і 6 підбирань, забезпечивши Лейкерс перевагу в 10 очок на початку другої чверті.

Саме тоді настала черга Леброна Джеймса нести навантаження в атаці, і він зміг відтворити свою внутрішню перевагу. «Лейкерс» мали перевагу в 7 очок до перерви та прагнули зберегти своє домінування в фарбі.

У третій чверті Д'Анджело Рассел приєднався до атакувальної партії та забив трійку, забезпечивши «Лейкерс» перевагу в 14 очок. На вершині великої трійки Лейкерс, яка продовжувала свою справу, Візардс не могли купити кошик до четвертої чверті.

«Лейкерс» відійшли від пелюстки газу, в результаті чого Вашингтон зіграв 15-0 і скоротив перевагу до трьох. Завдяки своєму запатентованому нападу «пік-н-рол» Девіс і Леброн повернули перевагу до шести за вісім хвилин, що залишилися до кінця змагання.

Коли всі стартери повернулися до гри, «Лейкерс» утримували «Візард» до трихвилинної гольової посухи, підскочивши до 14 очок за дві хвилини до кінця.

Залишилося лише 17.4 секунди, і «Візардс» скоротили перевагу до 5, змусивши «Лейкерс» знову включити Леброна та Девіса. Після хаотичної четвертої чверті «Лейкерс» перемогли «Візардс» з рахунком 125-120, з огляду на обставини «Лейкерс», невдало покусавши цвях.

Лос-Анджелес реалізував 29 з 25 штрафних кидків, що вважається їх внутрішньою перевагою.

Девіс, який завершив з 35 очками та 18 підбираннями, відобразив 6-ти ігрову поїздку. «Мені подобається, як ми підійшли до поїздки, кожна команда була здатна перемогти нас, але ми підійшли й захищалися, щоб мати змогу зробити 5-1 у поїздці».

Ця перемога залишила "Лейкерс" лише на дві гри позаду "Маверікс", які займають п'яте місце. Залишилося п’ять ігор, а турнірна таблиця постійно змінюється, «Лейкерс» просто потрібно зосередитися на перемогах.

Їхній наступний матч відбудеться проти голодної команди Cavalier, яка сама прагне боротися за краще місце в плей-офф на Сході.

Слідкуйте за новинами та новинами про Lakers. Не забудьте також перевірити більше Гра Хаус насолоджуйтеся революційними новинами в професійному та кіберспортивному світі.