Generative Data Intelligence

«Лейкерс» скоротили перевагу на 20 очок, зменшивши рахунок до 0-2 у серії

Дата:

«Лейкерс» готувалися до другого вирішального матчу проти «Наггетс», сподіваючись, що зможуть розбити прокляття та повернутися до Лос-Анджелеса, вкравши перевагу домашнього майданчика.

Після гарячого старту від Д'Анджело Расселла фіолетово-золоті, здавалося, приречені на успіх. Він почав 3/3 з центру міста, закінчивши сімома трійками ввечері.

Напружена перша чверть вплинула на «Лейкерс», і вони зберегли перевагу в 4 очки до другого фрейму.

Злісний ЛеБрон і один дав «Лейкерс» такий необхідний імпульс перед перервою. Незважаючи на те, що «Лейкерс» мали проблеми з контролем м’яча через 8 втрат, вони мали перевагу в 16 очок і були готові забезпечити собі перемогу.

Рекордний кидок Ентоні Девіса з 11/12 і шість трійок Д'Ло дали «Лейкерс» поштовх для початку третьої чверті.

Назад до спини, одиниці для AD і трійка Остіна Рівза призвели до тайм-ауту, що призвело до збільшення рахунку Лейкерс на 20 за 9:51 до кінця третього матчу.

Наприкінці третьої чверті «Наггетс» було неможливо стримати. Вони зробили серію 13-0 і скоротили перевагу лише до десяти на початку четвертої чверті. Здавалося, що Лейк Шоу просто тримається проти добре організованого нападу Нагетів.

Після повного краху Денвер отримав Лейкерс саме там, де вони хотіли. Перевага становила п'ять, а до кінця залишилося вісім хвилин, що здавалося цілою вічністю на ворожій Болл Арені.

Після невтішної гри за його стандартами Джамал Мюррей знову підійшов до клатча та відправив у нокдаун переможця гри.

Це була друга найбільша перевага «Лейкерс» у плей-офф з 1997 року. Ця карколомна поразка була результатом неохайного баскетболу з великою перевагою.

У четвертій чверті «Наггетс» переграли «Лейкерс» з рахунком 32-20, програвши 6 з 8 кидків Мюррея. У головного тренера «Лейкерс» Дарвіна Хема немає відповіді, щоб стримати набіги «Наггетсів» на цьому відрізку.

«Важко, деякі дзвінки, деякі важкі не-колли… Важко підійти на короткий кінець палиці». Жорсткий був єдиним словом, яке Хем міг вимовити після тієї виснажливої ​​поразки, тому їхнє завдання виграти цю серію виглядало похмурим.

Важко зрозуміти, куди підуть «Лейкерс» з цього моменту, зачистка неминуча, якщо вони не зможуть контролювати гру допізна та обмежити помилки.

Слідкуйте за новинами та новинами про Lakers. Не забудьте також перевірити більше Гра Хаус насолоджуйтеся революційними новинами в професійному та кіберспортивному світі.