Generatiivne andmeluure

Ducks Conquered by Kings võtab hooaja seeria 3:1

kuupäev:

Anaheim langes laupäeval hooaja viimases lahingus Kingsiga 3:1.

Ducksi jaoks oli nende ainus väravakütt Trevor Zegras. Zegras on selle aja jooksul nelja mängupunktide seerias, mis sisaldab kolme resultatiivset söötu ja kahte väravat. Olen Zellweger ja Cam Fowler noppisid kumbki ühe resultatiivse söödu. Fowler on sel hooajal Pardi poolt edetabeli 33. kohal ja kõigist Ducki kaitsjatest kõige parem. Lukas Dostal noppis kaotusseisu.

Los Angelese poolelt võttis võidu David Rittich 28 tõrjega. Matt Roy ja Kevin Fiala lõid kumbki ühe värava. Pierre-Luc Dubois sai jõumängu värava.

See oli raske matš laupäeva õhtul Crypto.com areenil. Klassikaline Lõuna-California hokimäng.

Esimesel perioodil tehti palju pealelööke, kui Ducks mängis agressoriga 11-ga, seejärel lisas Kings kaheksa pealelööki. Kuid iga väravavaht suutis kõik, millega nad silmitsi seisis, ära pöörata. Pärast esimest perioodi skoori ei löönud.

Mängu esimese värava löömiseks kuluks aga vaid 2:45. Pärast Olen Zellwegeri penalti tuli jääle liiga 31. kohal asuv penaltitõrva üksus, kes loovutab värava.

Võrgu ees löödud löök ja mitmed kehad viisid Pierre-Luc Dubois' randme löögini. Ducki väravavaht Lukas paistis, et ei näinud, kus litter asub, ja Dubois suutis selle temast vasakule hiilida.

10:33 kahekordistas Kings eduseisu. Blake Lizotte saadaks litri sinisel joonel Matt Royle. Ta saatis raevuka randmelööki läbi tsooni ja möödus Lukas Dostalist ning läks 2:0 juhtima.

Kahe perioodi järel juhib Kings 2:0 skooriga.

Kolmandal perioodil kuluks üle 11 minuti, enne kui kumbki meeskond uuesti värava leiaks. Trevor Zegrase hooaja kuues värav tooks meeskonna taas ühe värava kaugusele. Zegras lõi kolme mehega värava koos Cam Fowleri ja Olen Zellwegeriga. Zellweger suutis ühenduse luua Zegrasega, kes võitis seejärel Kingsi väravavahti David Rittichi.

Kui mängida on jäänud vaid 2:58, torkab Kevin Fiala pistoda. Fiala lööks ümberlöögivärava pärast Kingsi lööki Lukas Dostali ees.

Los Angeles saavutab hooaja seeria Ducksi vastu 3:1 ja pääseb play-off'i, olles sel hooajal Lõuna-California parimaks meeskonnaks.

Anaheim mängib oma hooaja viimases mängus neljapäeval, Litri langemine toimub kell 10:00 EDT ja &:00 PM PDT ning mängu saab vaadata BSSC, BSSD, SCRIPPS ja NHL PowerPlay kaudu ESPN+ kaudu.

Püsige lainel veel NHL sisu.

"Jälgi" The Game Hausi X rohkem artikleid NHL-i, aga ka muude spordialade ja spordialade kohta.